Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Zemjiste od 215m2 vo mesto vikano Livadi

0 МКД

Се продава од: Olgica 16 септ. 21:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
За живеалиштето
Локација
Свети Николе
Се продава бавча со површина од 215 м2 во место викано „Ливади“ близу „14 Септември“. Цена по договор.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации