Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Zemjodelsko zemjiste vo selo Crniliste

99 МКД

Се продава од: Prodavac 02 окт. 13:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Локација
Свети Николе
Нива 18700м2 с.Црнилиште
Нива 5356м2 с. ЦРНИЛИШТЕ
Prodavac
070374722
Leaflet
Кон почеток