Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Gradezno zemjiste

Се продава од: Новица Велјановски 04 фев. 18:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Leaflet
Се продава 3.000 м2 градежна парцела на влез во Брвеница, Тетово.
Погодна за изградба на индустриски објект , деловен и стамбен објект.
За подетални информации 00 389 78308802
Цена по Договор
Новица Велјановски
00 389 78308802
Leaflet
Кон почеток