Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac od 1600m2

Се продава од: Boban Вчера 14:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
From
Store
Површина
За живеалиштето
Se prodava plac/niva vo selo Slatino so povrsina od 1647 m2 vo blizina na glavniot pat za Jazince Za povekje info na tel: 078 288 842 Boban
Cena po dogovor
Leaflet
Кон почеток