Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Placovi so kuka vo Lesok POVOLNO

20 ЕУР

Се продава од: jovica 20 јул. 17:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Se prodavaat dva placa vo centarot na Lesok,vo novata vikend-naselba:

1.Gradezno zemjiste Plac 1367m2 so kuka od 80m2...........cena 20eur/m2

2.Gradezno zemjiste Plac 1130m2 so Markica i so plateni komunalii za kuka od 220m2......cena 20eur/m2....

Placovite se so priklucena voda,struja,so septicka jama,i ogradeni so ograda.
Leaflet
Кон почеток