Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nivi i placevi vo Tetovo

0 ЕУР

Се продава од: Трпко 31 мар. 15:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
За живеалиштето
Се продаваат 2 ниви(плацеви) во атарот на с.Лешок од кои едната е на 150м.од патот за Качаник,два плаца во с.Лешок и забел во истото село
Трпко
070392768
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации