Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Dy parcela

40 ЕУР

Се продава од: Besir Вчера 15:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Тетово
-Shiten dy parcela bashk, 1100m + 2000m ne hyrje te fshatit Trebosh.
-Parcelat jane ne plan urbanistik.
-Cmimi 40e per m2.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации