Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Niva ili plac od 3000m2 vo s. Sarakino

Се продава од: Микле 02 авг. 00:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Тетово
Продавам нива или плац во село Сараќино, Тетово блиску новата индустриска зона од 3000m2
Моб: 075625016
Микле
075625016
Leaflet
Кон почеток