Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Niva vo Tetovo

0 МКД

Се продава од: Mensur 22 септ. 23:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Тетово
Shitet fushe me siperfaqe reth 3500 m2 me lokacion pas Palma Mall ose reth autostrades Tetove-Shkup
Fusha posedon kanalin per ujitje dhe ruge
Per me shume informata mund kontaktoni nepermjet telefonit 070348217

Се пордава нива со повершина околу 3500 м2 со локација позади Палма Мал или покрај автопадот Тетово-Скопје
Нивата поседува канал за вода и свој пат
За повеке детали јаветесе во телефон 070348217
Кон почеток