Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac 1500m2 vo Tetovo

0 МКД

Се продава од: Toni 07 јан. 14:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Тетово
Se prodava plac od 1500 m2 vo Tetovo na stariot pat za Falise i Brvenica. Vednas pozadi fabrikata Zgjimi. Informacii isklucivo po sms na viber
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации