Оглас од претпријатие Објавени: мај 12 2022 06:20

Plac na pat za Falishe

ЕУР

Објавени: мај 12 06:20
Прегледи: 311
◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac von grad vo blizina na Falishe.
▪️ Placot e na glavna ulica.
_______________
Povrshina na placot:
▪️ 2740m2
▪️ Ima mozhnost da se podeli na poveke placevi.
_______________
Cena:
▪️ 200€/m2

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📧 info@elinor.mk
Опис на линк

┃ELINOR┃Agencija za nedvizhnosti

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации