Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Plac od 880m2 vo Tetovo

43 000 ЕУР

Се продава од: Srgjan 24 септ. 12:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Локација
Тетово
Se prodava plac od 880m2,Vo naselbata Drenovec 3,nad gradski stadion vo Tetovo, cena e 43.000 EURO.Placot ima pristap na dva pata. Placot poseduva celovkupna dokumentacija isto taka ima i pristapnost za voda i Struja. /Shitet vend 880m2 ne lagjen Drenovec 3, mbi stadiumin e qytetit, cmimi esht 43.000 EURO.Vendi dell ne dy rruge. E kam gjith dokumentacion per vendi dhe ka mundsi per lidhjen elektrike dhe ui.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации