Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac za vikendica kuka vo Tetovo

Се продава од: AA 30 дек. 11:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava ili se menuva plac 1200 m2 + 400 m2 so imoten list i so plateni komunalni taksi za vikend kuka vo Drenovec Tetovo. Nad stadionot. Mozna zamena so vlekac euro5 ili do nekoja kola ili zhip. Cena po dogovor
Leaflet
Кон почеток