Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PLACEVI VO TETOVO POVOLNO

11 000 МКД

Се продава од: fgoldm 06 апр. 17:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Тетово
-PLACEVI IMA DO KASARNA.
-VONVARDASKA
-RESTSORAN ARA
-VO CENTAR NA TETOVO
-VO S.FALISE SO POVRSINA OD 500 M2 DO 4500 M2
CENA OD 35 E/M2-195 M2
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации