Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Placi shitet ne Tetove

80 ЕУР

Се продава од: AMIR 14 окт. 17:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Тетово
Shitet 5100m2
Pllac I urbanizuar
Me 2 markica per ekonomi te vogel
Markica1 14x70m
Markica2. 17x40m
Me lartesi 6m
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации