Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Pllac per ndertim lagje e re nder fabriken Teteks

135 ЕУР

Се продава од: Memed Memedi Вчера 03:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Тетово
Shitet place per ndertim shtepiash dhe ndertime tjera per veprimtari te ndrisheme, lagje e re,afer ka edhe shtepija te reja,pllaci mind the ndahet . Cmimi 135 euro 1m2 Cmimi per pjese the ndar 155 euro 1m2. Informata ne tel 071 905 480.
Memed Memedi
 
071905480
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации