Оглас од претпријатие Објавени: апр. 11 2022 03:19

Se Prodavaat placevi vo blizina na industriska zona.

ЕУР

Објавени: апр. 11 03:19
Прегледи: 1226
Se prodaavat 13 parceli so razlicna kvadratura.
parcela 1 - 408m2
parcela 2 - 403m2
parcela 3 - 400m2
parcela 4 - 509m2
parcela 5 - 493m2
parcela 6 - 474m2
parcela 7 - 450m2
parcela 8 - 337m2
parcela 9 - 481m2
parcela 10 - 315m2
parcela 11 - 315m2
parcela 12 - 388m2
parcela 13 - 388m2

*Za povekje informacii:
*Për më shumë informata:


070/381-888 (Elinor)


www.elinor.mk
Опис на линк

┃ELINOR┃Agencija za nedvizhnosti

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации