Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Shitet parcel prej 248m2 me markic per ndertes P+5

135 000 ЕУР

Се продава од: Skopje Centar 27 окт. 16:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Тетово
Shitet parcel prej 248m2 me markic per ndertes P+5
ne Rrugen J.Zlatanovski BB k.p.parcela 798
Skopje Centar
070229986
Leaflet
Кон почеток