Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Vend niva 2000m2 Tetovo

125 ЕУР

Се продава од: Jamin Вчера 09:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Површина
Локација
Тетово
* Shitet Vendi
* Per me teper informata : 070986121
* Me mundesi per rryme dhe uj.
*
* Se prodava Niva
* Za povise informacii :070986121
* Pristap do Voda/Struja
Кон почеток