Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dabova suma, zabel vo Zelino

Се продава од: Miklje 02 авг. 00:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Prodavam dabova suma (zabel) od 60 dekari. Sumata se naoga vo s. Dola Lesnica, opstina Zelino, Tetovo.
Mob 075625016
Leaflet
Кон почеток