Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Atraktiven gradezen plac vo Valandovo

0 ЕУР

Се продава од: Mile Вчера 21:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Валандово
Se prodava plac od 670 m2 pomegu avtopatot i patot za Valandovo do benzinskata pumpa na Makpetrol. Placot so objektot se korisetese za ugostitelska dejnost.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации