Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Dve nivi so objekt vo Valandovo

13 000 ЕУР

15 000 ЕУР

Се продава од: Mladen Spasov Вчера 09:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Валандово
2 Nivi so povrsina od 3000m2 so namesten kap sistem od sopstvena busotina zaedno so 120 m2 objekt tvrda gradba koj e legaliziran na 500 metra od Valandovo.


Cenata ne e fiksna ima mesto za razgovor.

Telefon: 071271967 Naco
071271969 Mladen
Mladen Spasov
+38971271969
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации