Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dve nivi vo Valandovo

0 МКД

Се продава од: хл 06 септ. 09:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Валандово
нивите се близу градот,под поранешната конфекција Ватекс,наседени со 5 годишни калинки,во близина има куки,струја, вода и може да послужи за градежен објект.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации