Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Plac 2274m2 vo selo Rabrovo Valandovo

0 ЕУР

Се продава од: Дејан 12 авг. 13:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава плац во село Раброво со површина од 2274 м2 со градежна дозвола и платена такса за комуналии, приклучок за вода, привремен приклучок за струја.
На плацот има темели за куќа со димензии 11х11 метри и метална конструкција за пластеник со димензии 33х7х2.

Контакт 071/577-056

Цена по договор
Дејан
078/447-340
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации