Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

с.Удово - Трошна куќа

0 МКД

Се продава од: Џени 13 јан. 19:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Валандово
Се продава атрактивен плац од 154м2 во центарот на с.Удово (спроти Културниот дом).
74м2 под разрушена викедица + 80м2 двор
Џени
070296714


WhatsApp:
070296714
Leaflet
Кон почеток