Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Niva vo selo Izvor Veles

0 ЕУР

Се продава од: Gligor Денес 14:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Чашка, Велес
Niva vo selo izvor-Veles
Na stariot pat za Prilep 500 metri pred seloto na glaven pat
16000 m2 struja preku pat ima. Obrabotliva pocva pogodna za tutun i zitni kulturi. Cena po dogovor
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации