Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PLAC SO MARKICA ZA GRADBA I NIVA VO GRADSKO

Се продава од: Eli 09 јул. 10:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ СО НИВА СО ДОЗВОЛА ЗА ГРАДБА НА ОБЈЕКТ ОД 150 М2 СО ИНСТАЛИРАНА СТРУЈА И ВОДА .
ЦЕЛИОТ ПЛАЦ И НИВАТА СЕ СО ВКУПНА ПОВРШИНА ОД 5,300 М2 КОЈ Е ПОКРИЕН СО СИСТЕМ ЗА БЕСПЛАТНО НАВОДНУВАЊЕ.
Leaflet
Кон почеток