Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

GRADEZNO ZEMJISTE TRPEZICA

0 МКД

Се продава од: Nikolovska Viktorija 01 септ. 09:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Велес
Се продава градежно земјиште опфатено со ДУП во м.в.Трпезица-Велес к.п.бр.16055 контакт 075368417
Nikolovska Viktorija
075368417
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации