Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac od 3124m2 vo Veles

5 ЕУР

Се продава од: зоран ристовски 14 јан. 12:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Локација
Велес
Се продава нива-плац погодна и за cадење и за градење.
Цена 5Евра м2
зоран ристовски
071371909
Leaflet
Кон почеток