Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac od 5000m2 Recani

0 МКД

Се продава од: Marija Вчера 21:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Велес
Se prodava place is 5 dekari nasproti Makedonija pat.Placot e do samiot pat pogoden za gradba I na industriski objekt
Leaflet
Кон почеток