Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

4 Gradezni placa

0 МКД

Се продава од: Viki Simova 15 септ. 15:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Виница
Se prodavaat 2 gradezni placa od 400 m2 i 2 gradezni placa od 350 m2 vo mesto vikano Ila -Vinica .Placovite od 400 m2 se 20000 evra a od 350 m2 e 18000 evra . Trosocite za kupoprodazba na imot gi plaka kupuvacot. Atraktivni placovi na ubava lokacija so pristap do vodovod,kanalizacija ,struja i asfalt . Donesen urbanisticki plan i markica za gradba .
Viki Simova
+38978407687
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации