Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Orizna niva vo Vinica

2 000 ЕУР

Се продава од: Саша Митрев 12 јан. 08:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Оризна нива - прва класа.
Локација на влезот во Виница, под горица.
КП2219
Саша Митрев
070210397
Leaflet
Кон почеток