Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Plac vo selo Laki Vinica

2 000 ЕУР

Се продава од: zivka 23 авг. 08:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Виница
se prodava plac vo s.laki iskopan i spremen za gradba .odma do asfalten pat so. katasterski broj;4348
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации