Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac za delovni objekti

4 500 ЕУР

6 500 ЕУР

Се продава од: Саша Митрев 12 јан. 08:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Плац од 1735m2, погоден за изградба на деловни објекти на влезот во Виница - Горица.
КП3645 и 3646
Цена 4500еур
Саша Митрев
070210397
Leaflet
Кон почеток