Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Се продава плац на влезот во Виница

Се продава од: Stoil Jankovski 03 јун. 14:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Виница
Се продава плац на влезот во Виница од 3000м2. Плацот се наоѓа веднаш до салонот на Мебел Ви, во непосредна близина на Мак Прогрес.

Цена по договор
Stoil Jankovski
075 210 611
Leaflet
Кон почеток