Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac od 1200m2 vo Vinica

22 000 ЕУР

Се продава од: Ѓеорги 10 апр. 20:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Виница
Prodavam plac 1200 m2 vo Vinica do motel Sliv, za stopanski objekt i dozvola za izgradba na fotovoltaichna centrala od 50 kw, plateni komunalii

Cena: 22000E
Lice za kontakt: 076 46 48 50
Ѓеорги
076464850
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации