Објавени: дек. 11 2020 07:52

Izdavanje na sobi vo centar na Berovo Kuka BRANKO

Објавени: дек. 11 07:52
Прегледи: 9
Куќа "Бранко" се наоѓа на само 150м од центарот на Берово во близина на автобуската станица и градскиот пазар.Располага со добро опремено купатило,три соби-секоја со ТВ добро опремена кујна,и дворно место погодно за одмор и релаксација за вас и вашето семејство!!ПОВЕЛЕТЕ
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации