Објавени: јан. 26 2016 12:16

Apartmani Stefani

Објавени: јан. 26 12:16
Прегледи: 15
Издавам два апартмани комплетно опремени со сопствена
кујна,капатило,кабелска ТВ,интернет,парно греење,сопствен паркинг и посебен влез.Во самиот двор имате на располагање скара.
078/263-674
070/299-496
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
15
078263674

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации