Објавени: авг. 24 2019 10:22

Apartmani do kej vo Ohrid

Објавени: авг. 24 10:22
Прегледи: 8
Raspolagame so apartmani vo strog centar, do kejot nasproti hotelot Royal View.
Dvokreveten apartman so sopstveno kupatilo,tv,kabelska,frizider,dvor...


Familiaren apartman so kapacitet za cetiri osobi so sopstveno kupatilo, mini kujna,tv, kabelska,dvorApartmanite se naogjaat na ul.Jane Sandanski br.5


tel 078 442 024
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
8
078442024

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации