Објавени: авг. 22 2019 04:30

APARTMANI VO BLIZINA NA PAZAROT

Објавени: авг. 22 04:30
Прегледи: 12
Се издава апартман за три и апартман за четири особи во близина на пазарот .Апартаманите се со посебен влез ,ТВ кабловска, интернет конекција
мини кујна,купатило .Телефони за контакт 076278042
076315416
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
12

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации