Објавени: јул. 24 2015 07:59

Se iznajmuvaat sobi vo Ohrid

Објавени: јул. 24 07:59
Прегледи: 9
Sobi vo Ohrid za 250 den
Izdavam dve sobi za po 2 lica.Izdavam i edna soba za 3-4 lica so zaednicka kujna i kupatilo po mnogu povolna cena 250 den. Na 10min do centar kaj bolnicata
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
9
076432893

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации