Објавени: мај 07 2015 09:27

SOBI OHRID EVTINO UDOBNO REZERVIRAJ

Објавени: мај 07 09:27
Прегледи: 11
***ПОЧИТУВАНИ***
Издавам соби во потполно нова куќа во близина на дискотека арена на 800 метри од езеро опремена со-
Нови единачни кревети и лежаи
Тв кабелска-55КАНАЛИ во секоја соба
Интернет ви-фи конекција
Бањи со топла вода 24 саати
Кујни со сите елементи и прибор
Приватен паркинг на располагање карши куќа 500м2
Организиран превоз до сите плази по автобуски цени Славија 20 Градиште 40 ден...
Бесплатна достава на пици сендвичи и сите видови на скара до куќа
КОНТАКТ Славчо 070 966 616(VIP оператор)
Ивана 078 258 949

ЦЕНА 350 ден!
ПОЗДРАВ ОД ОХРИД ! ! ! !
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
11

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации