Објавени: мај 26 2023 10:45

Se izdavaat apartmani vo Ohridskata Carsija so parking

Објавени: мај 26 10:45
Прегледи: 15
Адреса: 7-ми Ноември, број 9

Апартманите ЛАВО се наоѓаат во центарот на Охрид, на почетокот на Охридската чаршија, во близина на чинарот, наспроти LC Waikiki. На само 300 метри од езерото и стариот дел од градот.
Располагаме со еден апартман и три студиа:
- Во Апартманот може да се сместат до 4 лица(2+2): со француски лежаи + гарнитура, комплетна кујна, купатило и тераса;
- Во Студио 2 може да се сместат до 3 лица(2+1): со француски лежаи + помошно легло, комплетна кујна, купатило и тераса;
- Во Студио 3 може да се сместат до 2 лица: со француски лежаи, комплетна кујна, купатило и тераса;
- Во Студио 4 може да се сместат до 2 лица: со француски лежаи, комплетна кујна, купатило и тераса;
Апартманот и студијата се комплетно опремени, има се што ви е потребно: LCD TV, клима, фрижидер, пешкири, фен, пегла, итн. Исто така има бесплатен интернет (Wi-Fi) и бесплатен паркинг(гаража). Паркингот е на околу 300 метри од вилата.

За повеќе информации и резервации јавете се на:
070 570 617 - Ацо
077 913 462 - Снежана
Facebook: Apartments LAVO
(линк: https://www.facebook.com/ApartmentsLAVO)
Исто така можете да не побарате во бутикот ЛАВО.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
15
070570617

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации