Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se bara soba

0 МКД

Се бара за изнајмување од: Ane 17 фев. 04:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Baram soba za podolg period do 4000 ili 5000den so smetki. Kapishtec, Debar maalo, Karposh, Aerodrom... namesten i po moznost so poseben vlez
Tel: 076 557 646
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации