Објавени: апр. 28 2020 06:48

Baram soba

Објавени: апр. 28 06:48
Прегледи: 100
Baram soba za 3000den.plus 1500 smetki po pola neka bidat so nekoj sto zivee vo stanot. moze da bide karpos 1 2 3 ili 4,taftalidze 1 ii 3,kisela voda,gjorce petrov,moze i druga opcija,drugi uslovi,mozeme da se dogovorime,javete se na mojot broj 075951697 Gabriela itno e
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации