Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Izdavanje na sobi vo centar na Berovo Kuka BRANKO

0 МКД

Се изнајмува од: Душко Фурнаџиски 11 дек. 19:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Берово
Куќа "Бранко" се наоѓа на само 150м од центарот на Берово во близина на автобуската станица и градскиот пазар.Располага со добро опремено купатило,три соби-секоја со ТВ добро опремена кујна,и дворно место погодно за одмор и релаксација за вас и вашето семејство!!ПОВЕЛЕТЕ
Душко Фурнаџиски
071-218-655 ---- 033-471-336
Leaflet
Кон почеток