Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Се издаваат соби

0 МКД

Се изнајмува од: Snezana Presilska-Tanchevska 04 септ. 17:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Се издаваат соби во хостел , погодни за работнци , студенти , привремен , подолготраен престој.
Во центарот на градот и одлични услови.
Snezana Presilska-Tanchevska
078269380
Leaflet
Кон почеток