Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdavaat apartmani vo Dojran

0 МКД

Се изнајмува од: Anita Stefanovska 17 окт. 21:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Vo Star Dojran se izdavat 5 trokrevetni apartmani, so pogled na ezero.
Apartmanite se 5 min. peski do glavna plaza.
Anita Stefanovska
+ 389 70 978 679
Leaflet
Кон почеток