Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Sobi za iznajmuvanje vo Dojran

0 МКД

Се изнајмува од: slavica Вчера 16:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Se izdavaat 2 sobi so po 4 kreveta, 2 sobi so po 3 kreveta i edna soba so 2 kreveta. Cena po dogovor.
slavica
077733029
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации