Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava deloven prostor vo Gevgelija

Се изнајмува од: Георги 29 ноем. 17:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Се издава деловен простор од 40m2 со посебен санитарен чвор.Се наоѓа на ул.Таља Бикова бр.5Цена по договор
Георги
071-581-444
Leaflet
Кон почеток